ruka, modrá platební karta

Americká nebankovní hypotéka je finanční produkt, který se netýká bankovních institucí, nýbrž právě těch nebankovních. Díky tomu jsou podmínky daleko benevolentnější.

· Každá banka si totiž projíždí vaše jméno v registrech dlužníků u Centrálního registru dlužníků, který spravuje oficiálně Česká Národní Banka. Tyto registry jsou dány zákonem, v platném znění o https://www.ceskaposta.cz/o-ceske-poste/kontakty/informace-o-pobockach bankách, takže je nemůžete žádným způsobem obejít. A dostat se do těchto registrů bývá bohužel pro obyčejné lidi často opravdu hodně jednoduché. Uvádí se, že k tomu stačí dvě splátky, které uhradíte se zpožděním, a už se vaše jméno může zapsat do registru dlužníků. Tak jednoduché to bohužel je a cesta zpět bývá samozřejmě daleko složitější než cesta tam.
· Registrů je však daleko více, je ten, o kterém jsme si již řekli, a dále jsou registry, které jsou vedené soukromými právnickými osobami. Mezi další tak patří bankovní registr klientských informací zkratka CBCB nebo BRKI. Úřadem na ochranu osobních údajů jsou pak evidovaný další registry. Jsou to bankovní a nebankovní registry dlužníků. Zde může najít také CNCB – Czech Non-Banking Credit Bureau, z.s.p.o. a nebo Solus.

Jak se tedy vyhnout registrům, když víte, že už máte nějaký problém?

Půjčky poskytují naštěstí také nebankovní společnosti, což je velice dobře, protože zde máte podmínky daleko příznivější. Neprojíždějí se registry a často ani nemusíte dokazovat svou výši příjmů a půjčku tak může dostat opravdu každý https://www.hypoteka-bez-registru.net/nebankovni_hypoteka/.

Konkrétní podmínky této americké hypotéky bez nahlížení do registru

Americká nebankovní hypotéka je vlastně takovou formou hypotéky, kdy peníze můžete použít zcela libovolným způsobem. Za zástavbu nemovitosti dostanete 50 – 70 % odhadní ceny nemovitosti a to na dobu až 30 let. Neplatíte žádné poplatky předem a úroky máte stejně nízké, jako kdybyste si půjčovali v bance.

kasička, klíček,peníze

Back To Top