Rubriky
Www

Skiareál Dolní Morava stojí za výlet

Ne jenom v létě je čas udělat si dovolenou a strávit pár chvil odpočinkem a relaxováním. I zimní měsíce nabízejí čas na zimní dovolenou. Kdo byl přes vánoční svátky na horách ví, že to má své překrásné a neopakovatelné kouzlo. A stojí to určitě za to. Říká se, jak úžasné je lyžování v Rakousku, ale já si stejně myslím, že nejlépe se lyžuje na horách u nás. Představíme si blíž Ski Dolní Morava. Je to nový areál, který je kousek od Polských hranic. A jen několik málo kilometrů od Kralického Sněžníku. Pokud pojedete z Hradce Králové nebo Olomouce bude vám cesta trvat zhruba hodinu a půl.

skiareál

Areál je vybaven špičkovým vybavením a je zajištěn prvotřídní luxus a přístup všech zaměstnanců tam je super. Asi nejvíc jsou provozovatelé areálu pyšní na čtyřhvězdičkový wellness hotel Vista. Tady mohou parkovat jen ubytovaní hosté. Ale nebojte se parkovacích míst je zajištěno hodně. A to na níže položených parkovištích. Že je všude parkování zdarma je samozřejmostí. V areálu se můžete těšit na spoustu atrakcí a lanovek. Možnosti, jak se dostat na kopec můžete využít dvě čtyřsedačkové lanovky, dvě kotvy. Na nejvyšší bod areálu vás zaručeně bezpečně vytáhne poma. Nejen pro děti a jejich rodiče je v areálu připravena naprosto skvělá bobová dráha.

lyže na horách

A asi největší dominantou je úchvatná stezka v oblacích. A pokud se rozhodujete, jestli máte s sebou vzít děti tak určitě ano. I v tomto areálu se na děti myslí opravdu hodně. Je tu pro ně připravené obrovské dětské hřiště s pojízdným pásem. Je tam také vlek a všemožné překážky na zlepšování dětských dovedností na lyžích nebo snowboardu. I lyžařská školička je součástí. Sjezdovky jsou v areálu vzájemně propojené, takže pokaždé můžete sjet novou a dobrodružnou cestu. Areál je opravdu skvělý a každý si tu najde to svoje. Je jasné, že je také areál plný restaurací a občerstvení na cestách. Není žádnou ojedinělou záležitostí stánek s teplou medovinou nebo svařákem. Určitě si to užijete a budete plní nezapomenutelných zážitků na celý život. Přeji příjemný pobyt.

Rubriky
Www

Hvězda večera

Máte rádi pohádky? Nejsou pouze jen pro děti, ale na pohádky se rádi dívají i dospělí. Určitě jste si všimli, že v jakékoliv pohádce má princezna nebo hlavní hrdinka nádherné šaty, které okouzlí každého. Jako malá jste vždycky snila o takových šatech. Které si oblíknete a budete se cítiti jako princezna z pohádky. Zrovna máte před sebou plesovou sezónu a vy hledáte své šaty, které okouzlí vašeho partnera a vy se v nich budete cítiti jako pohádková princezna, na kterou se každý podívá a budete obdivovat šaty.

ples

No jo, ale takové šaty si koupit je nad váš finanční rámec a budete se muset spokojit s nějakými obyčejnými, které už máte ve své šatně. Tohle podstupovat nemusíte. Je tu i jiná možnost než si šaty kupovat. A ta možnost je, si šaty rovnou vypůjčit. A budete se divit, takové vypůjčení šatů není zase tak finančně náročné a šaty, které si vypůjčíte budou podle vašich představ a po skončení plesové sezóny vám nebudou vyset jen tak na ramínku, ale zase opět poslouží někomu jinému.

Takovou možnost můžete vyhledat přímo v půjčovně plesových šatů v Praze. Kde naleznete spoustu nádherných šatů, ke každé příležitosti. Zde budete mít na výběr plesové šaty, které můžou být dlouhé, krátké, sexy, ale naleznete tady i společenské šaty na svatbu, šaty pro družičky a taky v šaty ve větších velikostech. Opravdu ten výběr zde je veliký a každá sama si přijdete na své.

šaty

Všechny šaty, které naleznete na internetových stránkách, jsou i k zapůjčení na pobočce, což je obrovské plus. Máte tu možnost si je vybrat už předem a pak si je prohlídnout jak vypadají vlastně ve skutečnosti. Další výhodou salónu je, že zde naleznete i profesionální personál, který vám velmi rád pomůže s vašim výběrem šatu. Pokud se neumíte rozhodnout, nebo nevíte jaké šaty by se k vám přímo hodili, nebojte se jim svěřit sebe do péče. Moc dobře ví co dělají a tak jejich konečná práce pro vás může být šokující a přiznáte si, že lepší šaty by jste si určitě nevybrali.

Buďte hvězdou večera, jako celebrity na červeném koberci.

Rubriky
Www

Narozeninová oslava plná zábavy

Každé malé dítě by určitě alespoň jednou za život chtělo vidět kouzelníka, který dělá nejrůznější kouzla a čáry. Buďte letos napřed před dětmi a objednejte jim ho na oslavu narozenin. Díky zkušenostem a dlouhým rokům praxe, se můžete těšit na perfektní show, která zaručeně pobaví děti, i dospělé.

kouzelník (4)

Kouzelník se zabývá kouzly už dlouhé roky a dokonale ví, jak zabavit vaše ratolesti. Díky dlouholetým zkušenostem, se může chlubit spousty kladnými ohlasy a to jak z řad dětí, tak z řad dospělých. Ty si kouzelníka objednávají převážně na oslavy 50tin, firemní večírky, či třeba rozlučku se svobodou a mnoho dalších nevšedních akcí. Kouzelník dokáže dokonale zapojit jakékoliv publikum a díky pomoci dobrovolníkům z řad lidí, je stále více oblíbený. Na webových stránkách se můžete sami podívat, jak dané akce probíhají a jaké mají ohlasy. Mimo to je na stránkách také mnoho fotografií z akcí a narozenin, na kterých účinkoval.

kouzelník (3)

Pro děti má kouzelník speciální program, jako je tvarování balónků do nejrůznějších zvířat a celkové kouzlení s dětmi. Ty se naučí základní kouzelnické praktiky a triky, které je mohou vést, ke své vlastní kariéře, či oblibě ke kouzlení. Délka programu, vždy záleží na domluvě, ovšem obvykle trvá vystoupení okolo 25 – 60 minut. Samozřejmostí je, že jsou děti zapojovány do programu, tak aby si každé dítě pořádně vyřádilo.

Mimo jiné dělá kouzelník taky moderace nejrůznějších akcí, tudíž není problém ho objednat, třeba na slavnosti města, nebo jinou nevšední událost. Na webových stránkách se můžete podívat, kde všude moderoval a s kým dlouhodobě spolupracuje.

Proto neváhejte a zamluvte si kouzelníky na narozeniny svých ratolestí už nyní. Zaručeně se Vám jeho show bude líbit a bude se zamlouvat jak dětem, tak dospělým. Není nad to, když se na chvilku vrátíte do dětských let a užijete si spoustu zábavy.

Rubriky
Www

Novinky na webu

Android 8 se nainstaluje, i když bude chybět místo
 
–        Majitelé levnějších telefonů s Androidem se někdy potýkali s nedostatkem paměti pro aktualizace systému. To je nutilo v lepším případě k úklidu, v horším k ignorování aktualizací.
–        Uvědomují si to i v Google a v rámci Androidu 8.0 připravují jednu specialitu. Jedná se o vylepšení techniky aktualizace, která slibuje, že se nainstaluje, i když nebude v mobilu již další místo.
–        V podstatě jde o to, že v případě, že aktualizační software nebude moci uložit balík nového firmwaru do běžné paměti telefonu, bude jej již během stahování ukládat přímo do oddílu určeného pro firmware.
–        V praxi se jedná o streamované flashování. Ve sdílené paměti telefonu nebude muset být žádné volné místo, respektive podle Google, jen okolo 100 kB, a přesto budete moci nainstalovat aktualizaci, která bude mít například stovky a více megabajtů.
skype sociální média
 
Skype se naučil posílat peníze přes PayPal
 
–        Microsoft dělá z komunikátoru Skype podobnou platformu, jako je Messenger od Facebooku.
–        Přibude i další očekávaná funkce, poslat peníze přímo v konverzaci.
–        Microsoft spojil síly s PayPalem a integroval nejoblíbenější internetovou peněženku přímo do komunikátoru.
–        Pokud nyní bude chtít uživatel poslat peníze, stačí v konverzaci přejít na stránku s miniaplikacemi, vybrat položku „odeslat peníze“ a zvolit požadovanou částku.
–        Funkce je zatím dostupná ve dvaceti zemích, mezi nimiž Česká republika zatím není. Postupně se ale má rozšířit i k nám.
čas na mobilu
 
Apple má účet na Instagramu, sdílí tam fotografie z iPhonů
 
–        Apple se v poslední době rozjíždí v oblasti sociálních sítí, nedávno například spustil vlastní účet na Instagramu, aby mohl sdílet fotografie či videa, které byly vytvořené pomocí iPhonu nebo iPadu.
–        Apple si vybírá pochopitelně ty nejlepší kousky a kombinuje je i do videa. Tvrdí, že na účty nemíní zveřejňovat žádnou reklamu, což je určitě potěšující zpráva.
 

Rubriky
Www

Je web jen pro mladé lidi?

Setkal jsem se s názorem, že web je pouze pro mladé lidi, že straší lidé se na webu nemohou orientovat. Osobně s tímto názorem rozhodně nesouhlasím. Ano, je pravda, že mladí lidé si na webu najdou mnoho různých aktivit, které mohou vykonávat. Přes hraní on-line her až po čtení nejrůznějších zpráv a sledování videí. Možností je nepřeberné množství a záleží na každé, co se komu líbí. Proč by se starší člověk nemohl na webu orientovat? Možná by se někteří z vás divili, ale znám straší lidi, kteří jsou na webu jako doma.
odpočinkové místo
Zvládají veškeré nejmodernější technologie a rádi objevují další a další nové věci. Vždyť i straší člověk si zde může najít vše, co mu vyhovuje a co chce sledovat. Může sledovat svoje oblíbené pořadu, klidně i zpětně. Mám možnost číst si různé zpravodajství z domova i ze zahraničí a tím si rozšiřovat svoje obzory. Je libo naučné dokumenty o přírodě? Ani v tom není žádný problém. I straší člověk se na webu velice jednoduše může orientovat a může využívat i sociálních sítí.
zboží eshopu v tabletu
 
Nezáleží na věku, jestli můžete využívat web. U straší lidí to není většinou tak intuitivní a automatické, jako je to u mladších lidí. Nicméně stačí několikrát vysvětlit, co se kde napíše, jak se to otevře a většina lidí to pochopí. Koneckonců od toho jsme tady, abychom pomáhali ostatním, jednou nás to čeká taky, že budeme starší a všechno jde tak rychle dopředu, že budeme potřebovat pomoc. Web je velké místo, kde si svoje najde každý. Je potřeba si dávat pozor pouze na bezpečnost, ale tu nám velice jednoduše zajistí antivirové programy. Samozřejmě, že na webu najdete i věci, které by člověk raději neviděl. Je potřeba zde říci, že každý se může dívat na to, na to, co chce. A straší lidé si obzvláště vybírají, co pro ně není ztráta času. Hurá vesele na web a zabavte se, jak uznáte za vhodné. Pokud potřebujete pomoci, tak se nebojte oslovit svoje mladší členy rodiny, oni vám určitě velice rádi pomohou.
 

Rubriky
Www

Již žádný boj o přední příčky

SEO webu zná snad každý, kdo se někdy snažil vylepšit efektivitu své internetové stránky. V podstatě jde o sérii úprav internetové stránky, které vedou k zjednodušení vyhledávání, s čímž úzce souvisí příliv nových návštěvníků. Když totiž zadáte do fulltextového vyhledávače, jako je Google anebo Seznam, nějaké klíčové slovo, weby se začnou třídit podle určitých preferencí, což je právě automatu. Právě proto je relevantnost takového vyhledávání velmi pomíjivá. Cílenou a vhodnou SEO optimalizací je možné dosáhnout zlepšení obsahu webové stránky, což povede k vylepšení pozice při vyhledávání pomocí standardních fulltextových vyhledávačů.

Specialisté se o vše postarají

Kompletní SEO optimalizace zahrnuje mnoho úkonů, z nichž některé mohou být velmi náročné. Naštěstí však existuje firma SEOlight s.r.o., která dokáže vyřešit jakkoliv náročnou SEO optimalizaci. Je totiž velký rozdíl upravit malý web, který nemá na internetu obdoby, anebo rozsáhlý internetový obchod, který naopak trpí silnou konkurencí. Specialisté si však poradí s jakoukoliv zakázkou, o čemž hovoří úspěchy, které má SEOlight s.r.o. na svém kontě.

Precizní zpracování každého úkonu

Pokud jste se někdy o SEO webu někdy zajímali, určitě víte, co všechno tyto služby obnáší. V základu však jde o dva důležité faktory, na kterých závisí další úspěch.

On-page – Návrh klíčových slov a SEO analýza
Off-page – Linkbuilding

V návaznosti na tyto služby je možné zvýšit efektivitu celé SEO optimalizace tím, že budete s firmou SEOlight s.r.o. spolupracovat dlouhodobě. Tyto služby jsou označovány jako garance návštěvnosti a garance pozice. Pravidelná SEO optimalizace přináší skutečné výsledky, které přinesou webu mnoho nových návštěvníků. Pokud se však specialistům z firmy SEOlight s.r.o. nepodaří dosáhnout smluvených výsledků, vrátí vám vaše peníze. Jak tedy můžete vidět, není o co přijít.