Ne jenom v létě je čas udělat si dovolenou a strávit pár chvil odpočinkem a relaxováním. I zimní měsíce nabízejí čas na zimní dovolenou. Kdo byl přes vánoční svátky na horách ví, že to má své překrásné a neopakovatelné kouzlo. A stojí to určitě za to. Říká se, jak úžasné je lyžování v Rakousku, ale já si stejně myslím, že nejlépe se lyžuje na horách u nás. Představíme si blíž Ski Dolní Morava. Je to nový areál, který je kousek od Polských hranic. A jen několik málo kilometrů od Kralického Sněžníku. Pokud pojedete z Hradce Králové nebo Olomouce bude vám cesta trvat zhruba hodinu a půl.

skiareál

Areál je vybaven špičkovým vybavením a je zajištěn prvotřídní luxus a přístup všech zaměstnanců tam je super. Asi nejvíc jsou provozovatelé areálu pyšní na čtyřhvězdičkový wellness hotel Vista. Tady mohou parkovat jen ubytovaní hosté. Ale nebojte se parkovacích míst je zajištěno hodně. A to na níže položených parkovištích. Že je všude parkování zdarma je samozřejmostí. V areálu se můžete těšit na spoustu atrakcí a lanovek. Možnosti, jak se dostat na kopec můžete využít dvě čtyřsedačkové lanovky, dvě kotvy. Na nejvyšší bod areálu vás zaručeně bezpečně vytáhne poma. Nejen pro děti a jejich rodiče je v areálu připravena naprosto skvělá bobová dráha.

lyže na horách

A asi největší dominantou je úchvatná stezka v oblacích. A pokud se rozhodujete, jestli máte s sebou vzít děti tak určitě ano. I v tomto areálu se na děti myslí opravdu hodně. Je tu pro ně připravené obrovské dětské hřiště s pojízdným pásem. Je tam také vlek a všemožné překážky na zlepšování dětských dovedností na lyžích nebo snowboardu. I lyžařská školička je součástí. Sjezdovky jsou v areálu vzájemně propojené, takže pokaždé můžete sjet novou a dobrodružnou cestu. Areál je opravdu skvělý a každý si tu najde to svoje. Je jasné, že je také areál plný restaurací a občerstvení na cestách. Není žádnou ojedinělou záležitostí stánek s teplou medovinou nebo svařákem. Určitě si to užijete a budete plní nezapomenutelných zážitků na celý život. Přeji příjemný pobyt.

Back To Top