Každé malé dítě by určitě alespoň jednou za život chtělo vidět kouzelníka, který dělá nejrůznější kouzla a čáry. Buďte letos napřed před dětmi a objednejte jim ho na oslavu narozenin. Díky zkušenostem a dlouhým rokům praxe, se můžete těšit na perfektní show, která zaručeně pobaví děti, i dospělé.

kouzelník (4)

Kouzelník se zabývá kouzly už dlouhé roky a dokonale ví, jak zabavit vaše ratolesti. Díky dlouholetým zkušenostem, se může chlubit spousty kladnými ohlasy a to jak z řad dětí, tak z řad dospělých. Ty si kouzelníka objednávají převážně na oslavy 50tin, firemní večírky, či třeba rozlučku se svobodou a mnoho dalších nevšedních akcí. Kouzelník dokáže dokonale zapojit jakékoliv publikum a díky pomoci dobrovolníkům z řad lidí, je stále více oblíbený. Na webových stránkách se můžete sami podívat, jak dané akce probíhají a jaké mají ohlasy. Mimo to je na stránkách také mnoho fotografií z akcí a narozenin, na kterých účinkoval.

kouzelník (3)

Pro děti má kouzelník speciální program, jako je tvarování balónků do nejrůznějších zvířat a celkové kouzlení s dětmi. Ty se naučí základní kouzelnické praktiky a triky, které je mohou vést, ke své vlastní kariéře, či oblibě ke kouzlení. Délka programu, vždy záleží na domluvě, ovšem obvykle trvá vystoupení okolo 25 – 60 minut. Samozřejmostí je, že jsou děti zapojovány do programu, tak aby si každé dítě pořádně vyřádilo.

Mimo jiné dělá kouzelník taky moderace nejrůznějších akcí, tudíž není problém ho objednat, třeba na slavnosti města, nebo jinou nevšední událost. Na webových stránkách se můžete podívat, kde všude moderoval a s kým dlouhodobě spolupracuje.

Proto neváhejte a zamluvte si kouzelníky na narozeniny svých ratolestí už nyní. Zaručeně se Vám jeho show bude líbit a bude se zamlouvat jak dětem, tak dospělým. Není nad to, když se na chvilku vrátíte do dětských let a užijete si spoustu zábavy.

Back To Top