Každý má ve svém vztahu nějaké problémy, nebo alespoň někdy v životě měl, protože nikdo není úplně stejný, a tedy se vždy vyskytne něco, co vás bude rozdělovat na dvě strany, neexistuje pár, který by měl bezchybný vztah a oba by měli na vše stejné názory a ve všem se shodli. Ne. Toto opravdu neexistuje a pokud vám někdo stále dokola tvrdí, že ano, tak se snaží přesvědčit hlavně sám sebe a snaží se překecat k tomu si myslet, že má opravdu dokonalý vztah, i když to vůbec není pravda. A tito lidé, co to tvrdí, jsou vždycky nejhorší a nemají vůbec pravdu. Proto není proč být smutný, když vám vztah neklape.

gambler

Stává se to každému a je to naprosto přirozená a normální věc. Vztah bez hádej je jako ryba na suchu a dlouho nevydrží. Je to paradox, ale je třeba se ve vztahu usmiřovat, právě to je to, co vás pojí dohromady. Jsou chvíle, kdy jsme naštvaní na toho druhého a že těch chvil je. Dokáží nás naštvat různé věci, někdy to jsou maličkosti, jindy jsou to velmi vážné věci. Jedno je ale jisté. Každý to vnímá úplně jinak. Ten, kdo si myslí, že to přece není nic vážného může být na omylu a jeho druhá polovička to může vidět jako velmi vážnou věc. Příkladem může být to, kdy se jeden nevěnuje dostatečně druhému. Ale ne proto, že třeba pracuje a podobně. Ale proto, že sedí u počítače a hraje hry.

počítačová hra

Není nic horšího, než když se vám nevěnuje váš partner či partnerka. A ještě horší je, když se vám nevěnuje kvůli pitomosti, která zkrátka počká a není potřeba se jí věnovat zrovna v tu chvíli. Stalo se vám někdy, dámy, že si váš muž raději vybral počítačovou hru před vámi a sedí u ní a pořád ji mastí? A vy můžete sedět na zadku smutná jak chcete a nic se neděje? Je třeba si promluvit. Povězte to svému partnerovi a vysvětlete mu, že pokud chce mít vztah, ať se tak chová. Zeptejte se, proč k tomuto dochází. Pokud to nezmění, na vztah se vykašlete.

Back To Top