Zdravotnické služby se rok od roku rozvíjí. To co bývalo kdysi nemožné nebo neznámé, se stává v dnešní době naprostou realitou. Platí to i v podobě ztráty zubu. Samozřejmě pro člověka je nejhorší situace, když chybí zub v předních pozicích. Pak to ovlivňuje i chování samotného jedince a má to skutečně v mnohých případech dopad na jeho psychiku. A úsměv, no tak na ten může drahé okolí zapomenout. Zubní implantáty se poslední dobou staly ale velkou nadějí při řešení řady stomatologických problémů, kdy se bohužel nějakým způsobem přišlo o jeden nebo i více zubů. Není to nic složitého a mnohým to rozhodně pomůže. V podstatě se jedná o to, že každý zub má svůj kořen, ten se musí vyndat a prostor se nahradí umělým kořenem, který je vyrobený například z titanu. Nyní je čas na hojení, ale rozhodně se tím nekončí.

umělý chrup

Je třeba teď nechat pracovat přírodu a počkat, až se místo zahojí, pak se může pracovat dál. Tentokrát se bude tvořit keramická korunka nebo můstek, také lze jej využít k upevnění snímatelné náhrady. Co je nejdůležitější, že taková náhrada nabízí skutečně řešení defektů zubů.

Zní to velmi jednoduše

Samozřejmě se jedná o rozsáhlý výkon a vyžaduje řadu postupů, které začínají konzultací u lékaře. Ne vždy to půjde takto jednoduchou cestou. Na druhou stranu, takový zákrok přinese skutečně vysvobození a plnohodnotný úsměv, takže trpělivost se vždy vyplatí. Například speciální zásah do ústní dutiny, který nabízí https://www.2kdent.cz/zubni-implantaty/, přinesl nejednomu velkou úlevu.

implantáty

· V první řadě je nutné se rozhodnout, že chceme pro to něco udělat a objednat se.
· Odborný lékař provede vyšetření a to pod odborným rentgenem a vyhodnotí situaci, kterou s námi probere, včetně možných zákroků, ale i finanční oblasti.
· Na základě snímku se pak udělá šablona a ta je naprosto skvělá v tom, že implantát bude přesně zavedený a pak se i lépe pracuje.
Nebude to hned, ale výsledek bude rozhodně stát za to. Opět se nám navrátí úsměv do života.

Back To Top