Pokud už se cítíte být životem více anebo méně unavení, pak je to zřejmě dáno tím, že žijete ve vyjetých kolejích. Na první pohled to může znít paradoxně, protože se všeobecně míní, že automatizace procesů usnadňuje život. Ovšem u našich prožitků něco takového neplatí. Čím více vás pohltí stereotyp, tím méně budete se svým životem spokojení. Takže pokud se vám náhodou něco takového stalo anebo máte pocit, že se vás to týká, zkuste se zamyslet, kdy jste naposledy ve svém životě udělali něco nekonvenčního, něco, čím jste překvapili nejen své známé, ale také sami sebe.

modré dálky

Jen nekonvenční zážitky jsou ty, které nás nabíjí energií namísto toho, aby nám energii odsávaly. A k životu člověk potřebuje opravdu velkou dávku energie, v opačném případě totiž nežije, nýbrž pouze přežívá. A abychom přežívali na místo toho, abychom si užívali, to by byla opravdu škoda. Vždyť život sám o sobě je tak strašně krátký.

zrezivělé auto

Naplňte svůj život zážitky, než vám uteče

A právě proto, že je tak krátký, tak bychom ho měli co nejvíce naplnit šťastnými okamžiky a nevšedními zážitky. Ale ty se nedají nikde koupit a na klíč vám je nesestaví ani ta nejlepší zážitková agentura, tím si můžete být jistí. Takové zážitky si prostě musíte zajistit sami svépomocí, tím spíše vám padnou jako na míru ulité.

výlet karavanem

Stačí otočit klíčky v zapalování

A pokud jste prosti nápadů, jak toho dosáhnout, tak to udělejte jednoduše. Pořiďte si tažné zařízení škoda octavie anebo kterékoli jiné potřebujete, pořiďte si obytný přívěs a pak už jen otočte klíčky v zapalování a je to. A můžete se vydat, kam vás to potáhne. Nejlépe tam, kde jste nikdy nebyli anebo tam, kde jste už dlouho nebyli, ale klidně i tam, kde jste rádi. Pokud se přitom budete řídit vlastním srdcem, a ne až příliš mnoho rozumem, tak to bude vždycky to nejlepší, co budete moci udělat.

Back To Top