Rozvoj moderního rybářství si žádá i moderní metody rybaření za pomoci moderního vybavení, které je vyrobeno z přírodně ohleduplných materiálů a stejně tak, je i ohleduplný k loveným rybám a svou kvalitou přispívá ke zkrácení lovné doby na minimum. Rádi bychom vám představili naše rybářské pruty Delphin Armada. Tento prut, nevybočuje ani tak některou z výjimečných vlastností moderního rybářského prutu, ale naopak je výjimečný tím, že dokáže skloubit to nejlepší do jednoho celku a tímto dlouho a dobře sloužit svému uživateli. Důraz při vývoji a následné výrobě, byl kladen nejen na estetickou stránku věci, kde tento prut vyniká, kvalitou použitých materiálů, ale i na jeho životnost a dlouhověkost.

ryba

Jeho třídílné celokarbonový blank s 3D strukturou a korkovou rukojetí, doplněný zlatými dekoracemi, jenom doplňuje již zmíněné špičkové vlastnosti tohoto rybářského prutu. Použití tohoto prutu je velmi široké a prakticky neexistuje prostředí, kde by byl nevyužitelný a pro svou transportní délku 125 cm, není problémem ani při transportu a při přesunu z jednoho loviště do druhého. Zde je odkaz, kde si můžete prohlédnout vizuální stránku, ale i technické specifikace, které vám poslouží k celkové představě o námi nabízeném, rybářském prutu. Samozřejmě, že naše nabídka je kompletní a nabídneme vám k prutům i další příslušenství, jako jsou, navijáky, háčky, vlasce, vlasce, návnady a další. Naším krédem je komplexní nabídka, která by měla zajišťovat, aby náš zákazník, nemusel pracně dohledávat zboží u konkurence, ale aby byl naší nabídkou uspokojen v celé šíři a jeho jedinou starostí, aby byl krásný zážitek při lovu.

rybářský prut

Rádi bychom se zmínili, že stejně přistupujeme ke zkušeným rybářům, ale i k naprostým začátečníkům a budeme rádi, pokud se k nám obrátíte se svými dotazy a žádostmi o radu. Našim cílem, je rozšířit tuto krásnou formu aktivního odpočinku, mezi nejširší veřejnost a ukázat krásu moderního rybářství a dokázat, že i rybaření může být šetrné k matce přírodě a nebýt v rozporu se zásadami ochrany přírody, které jsou pro nás neprolomitelné, ale naopak, mohou být jím nápomocny.

Back To Top