Kdo si chce postavit dům, ten se často rozhoduje mezi stavbou svépomocí, rekonstrukcí staršího domu a mezi stavbou pomocí stavební firmy. Každá varianta má samozřejmě klady i zápory. U rekonstrukce je problém ten, že starší dům může skrývat problémy, které nejdou na první pohled vidět. Kvůli tomu se celá stavba může protáhnout i prodražit. Zároveň většinou nemáte úplně umožněno si dům přestavět podle sebe, protože jste limitováni půdorysem a také sousedy, pokud jde o řadovou zástavbu.

nový dům

U stavby svépomocí zase musíte počítat s tím, že budete muset trávit na stavbě spoustu volného času. Možná i tolik, že vám žádný volný čas na osobní život nezbude. Proto stále více lidí raději volí cestu stavby pomocí firmy. My stavíme například rodinné domy bungalovy https://www.enerdomy.cz/, které se vyznačují valbovou střechou. Není to ale pravidlo, a najdete u nás tento typ domu i se střechou sedlovou. Stavíme i celé ulice, takže na naše domy můžete natrefit celkem často.

Stavíme domy v podobě zděných domů i dřevostaveb. Díky použitým technologiím a materiálům jsou naše domy nízkoenergetické, což ocení každý, kdo chce šetřit na provozu domu. V domě najdete solární panely i tepelné čerpadlo, takže nebudete platit tak vysoké zálohy jako v případě že byste v domě tyto technologii neměli. Vyberte si za našich typových projektů, které připravujeme tak, aby si mohl vybrat opravdu každý. Najdete u nás menší domky i luxusní velké domy, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

bílý dům

Co slíbíme to dodržíme
Jestli hledáte stavební firmu pro výstavbu vašeho domu, určitě si vyberte nás. Jsme proslulí spolehlivostí, a stavíme kvalitní domy, které jsou připravené k nastěhování. Jestli potřebujete bydlet co nejdřív, vyberte si naši dřevostavbu, která je hotová většinou už za pár týdnů. Klíče od domu vám předáme včas, protože si zakládáme na tom že jsme spolehlivá firma.

Back To Top