Stres, nevhodná životospráva, vysoký tlak, choroby srdce, obezita. To vše může příčinou potíží s erekcí u mužů. Rezignace ale není na místě.

Ve hře je více faktorů

Selhání jejich mužství je pro mnoho příslušníků silnějšího pohlaví důvodem ke stavům smutku, někdy až k depresím. Co v takových případech dělat? Rozhodně není nutné, jak se lidově říká, házet ručník do ringu. Naopak, chlapský postoj je snažit se řešit problém s erekcí https://kamagra-pro.online/. Prvním krokem k nápravě by mělo být hledání příčin, proč penis nestojí. Škála důvodů je velmi pestrá a často se stává, že jich je ve hře více než jeden. Potíže se potom sčítají a řešení může být složitější. Když se ale doberete na kloub příčinám, udělali jste největší kus práce. Víte, v čem je jádro pudla a můžete pracovat na jejich odstranění.

Když penis nestojí, mnoho mužů rezignuje. Léčba je přitom dostupná.

Tlak způsobí i nová partnerka

Jaké důvody nejčastěji vedou k nedostatečné erekci? Především je to psychická nepohoda. Pokud trpíte dlouhodobým stresem, tento stav se negativně podepisuje na kvalitě sexuálního života. Velkým stresem pak může být i nová partnerka, před kterou se muž chce předvést v co nejlepším světle a čelí tak velkému tlaku. Dále nadváha a zejména obezita je výrazným nepřítelem erekce. Pokusit se zhubnout, pokud nosíte nadbytečné kilogramy, je rozhodně užitečný a správný krok. Nedostatek pohybu je dalším negativním faktorem. Zejména pokud máte sedavé zaměstnání a jezdíte autem nebo městskou dopravou, měli byste do svého každodenního programu zařadit alespoň krátkou svižnou procházku.

Proces v penisu ve chvíli, kdy dochází k erekci.

Opatření musí být komplexní

Celkově nezdravý životní styl, který je součtem nulové fyzické námahy, nevhodného stravování a stresu, bývá v mnoha případech skutečnou příčinou problémů s erekcí. Správný přístup k jejich řešení byl měl být komplexní, tedy podniknout řadu různých kroků, nesoustředit se jenom na jednu oblast. Více se hýbat, naučit se pomocí meditace, sociálních kontaktů a koníčků odstraňovat stres, změnit způsob stravování směrem ke zdravějšímu. Samozřejmě existují také léky na problémy s erekcí, ale ty nejsou samospasitelné, pokud budete ostatní oblasti zanedbávat. Pokud trpíte srdečně cévními chorobami nebo cukrovkou, patří otázka léčby erektilní dysfunkce jednoznačně do rukou vašich ošetřujících lékařů.

Back To Top