Stavíte a sháníte kvalitní, cenově dostupné ocelové trubky ? Pokud ano a máte kousek České Budějovice máte zcela vyhráno! Naše společnost MTZ servis Vám nabízí nové ale i již použité trubky velkých průměrů. Skladem máme více jak 2500 tun trubek různých druhů ( spirálové, bezešvé a podélně svařované ) k okamžitému dodání. Skladové kapacity čítají 2 300m2 v halách a 12 000m2 ve venkovních prostorech. Nabízíme maloobchodní ale i velkoobchodní prodej.

ocelové trubky

Mimo prodeje samotného materiálu Vám nabízíme i další služby v podobě řezání na požadovanou délku, řezání pod úhlem nebo úkosování pro V svár ( příprava hran na svařování, provádí se u trubek, které mají tloušťku stěny větší než 3mm ). V nabídce dále máme výkup použitých trubek nebo dopravu materiálu na Vámi požadovanou adresu ve zvoleném termínu.

Jaké jsou tedy výhody různých druhů ocelových trubek ?

Bezešvé ocelové trubky – Vyrábí se válcováním z ušlechtilé oceli. Jsou odolné vůči kyselinám nebo korozi. Stejně tak odolají jak vysokým tak nízkým teplotám.

Bezešvé spirálové trubky – Jejich navinutím se minimalizuje počet použitých trubek a tak se snižují pořizovací náklady.

Svařované ocelové trubky – Kvůli vysokým nákladům se pro konstrukční účely vyrábí tento druh. Svár je proveden z obou stran přičemž musí být pevný stejně tak, jako je jeho základní materiál.

trubky

Proč si tedy zvolit naši firmu ? Určitě svou volbou neprohloupíte. Nabízíme kvalitní sortiment s možností dopravy, poradenský servis ale i pronájem ocelových trubek. Jsme pro vás k dispozici každý pracovní den od pondělí do pátku v Rudolfově u Českých Budějovic. Pokud by vás zajímala cena jednotlivých produktů stačí se podívat na cenu ocelových trubek velkých průměrů Mtz-servis nebo nás můžete rovnou na naší pobočce osobně navštívit. Budeme se na Vás těšit.

Back To Top