Jakmile se dítě naučí chodit a získá http://www.evalabusova.cz/preklady/prenaseni.php pocit jistoty, pak přichází řada na různé jízdní prostředky, kterými je nejprve dětská plastová motorka a v pozdějším věku pak jízdní kolo. Předstupněm jízdního kola se šlapkami pak je odrážecí neboli balanční kolo, na kterém se, jak už z názvu vyplývá, naučí dítko získat rovnováhu a větší jistotu, což se pak bude hodit při učení na jízdním kole se šlapkami. kolo s přídavnými kolečky
Balanční kolo je v podstatě k nerozeznání od klasického kola, jen nemá šlapky, a tak se místo šlapání používají nohy k odrážení. Tento jednoduchý pohyb je pro děti jednoduchý a přirozený, díky tomu si ho brzy dokáží osvojit. A až přijde čas přesedlat z balančního kola na klasické kolo se šlapkami, bude to určitě hračka.
Jízda na odrážedle pro holčičky Chytrá liška bude bavit nejednu malou princeznu. Jízda na něm je jednoduchá a zvládne ji každé dítě. S postupem času se díky pravidelnému ježdění na balanční kole zlepší rovnováha a pocit jistoty. Díky tomu pak je pro takové děti, které jezdily na balančním kole, mnohem snazší a rychlejší naučit se na klasickém kole se šlapkami.
Skvělý design pro malé parádnice
Malé princezny a parádnice určitě nadchne typicky dívčí design, kdy je dřevěné balanční kolo v růžové barvě a zdobené kytičkami. Dřevěné provedení pak dodává kolu na originalitě. dětské kolo
Praktická taštička na řídítkách
Skvělá je také praktická taštička ve stejné barvě, která je umístěná na řídítkách. Do ní si pak může dítko uložit třeba pití, svačinu nebo oblíbenou hračku.
Balanční kolo – odrážedlo je skvělým jízdním prostředkem pro děti, které jsou rádi v pohybu. Díky němu tak budou moci být procházky nebo výlety na delší vzdálenosti. Kolo je navíc lehké a snadno se tak dá přenést v ruce nebo ho můžete vybavit speciálním popruhem pro přenášení.
Odrážedlo by nemělo chybět ve výbavě žádné holčičky.

Back To Top