Dá se dnes koupit levné bydlení? Ano, dá

Sehnat při současné stavu trhu s obytnými nemovitostmi, byť i levnou garsonku, je často během na dlouhou trať. Nutno dodat, že během mnohdy neúspěšným. Jen málokdo se přiřítí do cíle. Ceny nemovitostí jsou prostě v dnešní době pro naprostou většinu obyvatelstva mimo finanční dosah, takže valná část z nich slouží hlavně jako investice pro ty nejbohatší. Samozřejmě, že vždy bylo bydlení drahé, ale normálně pracující a vydělávající člověk si mohl vždy vzít hypotéku. To v současnosti jde samozřejmě také, nicméně s mnohem přísnějšími podmínkami. A ne každému se chce splácet malý byt třicet i čtyřicet následujících let.

Velká ložnice

Bydlení v podnájmu je tak pro většinu neúspěšných kandidátu jedinou cestou, jak mít střechu nad hlavou. I když jak se to vezme. Stále více zájemců o vlastní bydlení zkouší různé alternativy, co jsou často nejen levnější, ale někdy dokonce i lepší co se podmínek pro život týče. Velmi dobře hodnocený je mobilní dům https://www.lavarohouse.cz/ nové generace.

I když jsou mobilní domy v českých zemích stále brány jako něco podřadného, svět to tak nevidí. Existuje mnoho rodin, a to i u nás, které takto žijí. Samozřejmě, že je vždy lepší mít velký byt, ale když na něj nejsou peníze, není žádnou ostudou bydlet takto. Jedná se o cenově dostupné bydlení, jež pro někoho nejspíše překvapivě je docela útulné a také v základu velice dobře zařízené. Výhodné navíc také je, že je možné se s ním přestěhovat kamkoliv. Stačí mít jen pozemek. A pozor, nemusí se jednat o stavební parcelu!

Velký dům

Mnoho lidí nevyužívá mobilheimy pouze k celoročnímu bydlení, ale třeba jako chatky na léto. Zní to trochu divně, ale v podstatě se jedná o dřevostavby na kolečkách, takže klidně mohou sloužit i k rekreaci. Samozřejmě, že najít vhodný pozemek pro takovou chatku nemusí být zrovna jednoduché, ale rozhodně je to snadnější než hledat pozemek i se samotnou stavbou.

Back To Top